ВЛАДА ДИЛЕТАНТІВ«Порятунок України — усунення дилетанта Зеленського від влади, повторний його президентський строк — це крах України»

Григорій Омельченко

Зображення1

Мабуть, кожен із нас хотів би знати майбутнє світу, своєї країни, її керівників і навіть долю рідних і близьких. А чи хоче людина знати, що її чекає завтра, через місяць, рік, як і коли закінчиться її життя — помре вона своєю смертю в похилому віці у вісні, чи після довгої тяжкої хвороби, чи трагічно загине молодим, знаючи наперед, що негативних і трагічних наслідків уникнути неможливо, ні за яких обставин? Ви уявляєте, в якому морально-психологічному і психічному стані тоді б жила людина, знаючи, наприклад, що завтра о такій-то годині вона стане калікою на все життя, втратить всю свою нерухомість, майно, кошти або трагічно загине і завадити цьому вона не може? Тут не діє прислів’я: «Як би знав, де впадеш, то б і соломи підстелив».

Чи задумувалися ви, чому майбутнє людства можна відкрити, знати загальний хід його розвитку, а планида (доля) людини для неї закрита? Про своє земне  майбутнє, коли і який його кінець, як свідчить історія, знали лише одиниці. Наприклад, Григорій Сковорода, Вольф Мессінг і мій духовний побратим і Учитель, афонський старець Грегоріос. 

Що нам відомо про ВЕДИЧНІ знання, Вселенські (Космічні) закони, як вони називаються і як діють на планеті Земля? 

Чи розуміємо ми, що світом управляють Вселенські символи і знаки, а не земні закони і люди, які їх приймають, змінюють або скасовують? 

Наші пращури арії-русини залишили письмові заповіді, як нам жити, розвиватися, берегти і приумножувати свій Рід згідно з Основним Вселенським Законом — «Розвиток і процвітання в гармонії» (Космічна Конституція).

Наші вороги все це старанно від нас приховували, знищували, фальсифікували і врешті-решт привласнили нашу багато тисячну історію. Ми ж, чомусь, не бажаємо вивчати і знати своєї історії, хоча маємо доступ до Всесвітньої бібліотеки на мовах країн-членів ООН і комп’ютерну програму автоматичного їх  перекладу. 

Ми зробили себе інтернат-залежними від соціальних мереж і отримали психічний розлад — нав’язливе бажання вийти в інтернат і хвороблива нездатність вчасно відключитися від нього. Фокусуємо своє життя у віртуальному, а не реальному світі. 

Спілкуємося між собою, коментуємо один одного декількома реченнями з матюками і граматичними помилками. Стиль і форма спілкування залежить від партійної прихильності до того чи іншого політичного лідера, наших симпатій або  антипатій до представника влади чи опозиції. 

За роки незалежності ми так і не навчилися правильно розмовляти рідною українською мовою без вживання москальських матюків. Моральна деградація світу (як і України) добігає свого піку. Чим це може закінчитися, важко навіть уявити. Історія знає приклади двох світових воєн і їх трагічні наслідки. Друга світова завершилася застосуванням атомних бомб. Історії також відомо, коли повна моральна деградація людства призвела майже до повної загибелі  цивілізації п’ять тисяч років тому, що має документальне підтвердження…

Люди майже нічого не знають про Космічні цикли, їх назви і періодичність змін, як вони нерозривно пов’язані з людством, його розвитком, занепадом і навіть загибеллю. Не усвідомлюють суть універсального Вселенського закону зв’язку причин і наслідків (Закон Бумеранга), згідно з яким характер дій людей визначає їх майбутнє (подальшу долю), а також майбутнє країни (держави) в цілому. 

Натякну, а ви думайте, можливо зрозумієте. Пригадуєте, як ми голосували на президентських виборах 2019 року і кого «по приколу» обрали главою нашої держави? Ви розумієте до чого призвів вибір 13,541,528 (73%) невігласів, які взяли участь у другому турі голосування і що українці обрали?

У 2019 році 73% вибрали ГАНЬБУ, а у 2022 році ВСІ українці отримали і ГАНЬБУ і ВЕЛИКУ ВІЙНУ.

Патріарх-предстоятель УГКЦ кардинал Любомир Гузар дійшов висновку, що «Основана проблема України — це моральна деградація, а все інше — наслідки».

Він абсолютно правий! Все те, що ми сьогодні маємо — це НАСЛІДКИ того ганебного, бездумного, аморального голосування 13,541,528 (73%) недоумків (майже половина зареєстрованих виборців — 45%). Вони вчинили ганебний, по суті гріховно-злочинний вчинок (вибір), через який сьогодні страждає і стікає кров’ю вся Україна.

Зображення12

Зібрати би їх всіх і відправити разом з обраним ними Зеленським на південний фронт (який він злочинно здав путіну) для прориву ліній оборони і мінних загороджувальних полів ворога! 

Вселенський Закон «Бумеранга»

В індуїзмі і буддизмі є поняття «карма». Вона буквально означає «вчинок» або «дія», яку формує мотив людини. Християнські конфесії та церкви, які мають Апостольське спадкоємство, заперечують існування карми, оскільки вона робила б безглуздим прощення, каяття і відпущення гріхів. Залишимо дискусію про карму, прощення, каяття, відпущення гріхів віруючим християнам, індуїстам, буддистам та іншим. 

Мене часто запитують «ВЕДИ» — це релігія? Відповідаю: НІ. «Веди» — це найдавніші істинні знання, які були записані на санскриті п’ять тисяч років тому, якими володіли і користувалися наші пращури арії. Саме слово «веда» на санскриті означає «знання». Веди — це істина, яка не змінюється в залежності від віросповідання християнина, мусульманина, індуїста, буддиста, іудея і від того, вірите ви у це чи ні.  

Тому розглянемо питання «зв’язку причин і наслідків» з точки зору ведичних знань.  Зокрема, Універсального Вселенського закону — «Закон Бумеранга», за яким жили наші дохристиянські пращури арії. Під ним розуміється сукупність дій і їхніх закономірних наслідків. Кожна дія обов’язково має свій наслідок, який може бути як миттєвим, так і відкладеним у майбутнє. Часто «Бумеранг» трактується як рівна відплата: люди отримують те, що самі роблять іншим. Вселенський закон Бумеранга діє автоматично — це закон Космосу і його неможливо уникнути.

Мудрість полягає у знанні того, які вчинки які наслідки спричиняють. Здійснені вчинки (наприклад, голосування на виборах) впливають на те, в якому стані люди перебуватимуть у найближчому і віддаленому майбутньому. Добрі, розумні, виважені «вчинки» зумовлюють краще майбутнє. Погані «вчинки», наприклад, бездумне голосування «по приколу» на президентських виборах 2019 року, через три роки спричинили трагічні наслідки для країни та її громадян.

Аналіз цих наслідків показав, що найбільше число біженців, людських жертв, матеріальних збитків, зруйнованих житлових будинків, дошкільних і учбових закладів, лікарень, цивільної інфраструктури зазнали саме ті регіони України, де за Зеленського у другому турі проголосувало від 85 до 89% виборців. Це  Харківська, Луганська, Донецька, Запорізька, Дніпропетровська, Херсонська, Миколаївська і Одеська області, які путін хотів зробити Новоросією в 2014 році.  

Як бачимо Вселенський закон Бумеранга діє автоматично і його неможливо уникнути. 

Послухайте півтора хвилинне відео «Життя — Бумеранг».

Добро і зло розрізняються на підставі внеску в загальний цивілізаційний світовий порядок — демократія чи авторитаризм, свобода або неволя. Людина і кожна річ має властиві їй риси чи заняття. Наприклад, цукру властиво бути солодким, солі солоною, а воїну — воювати.

Зазвичай людина свої вчинки сприймає добрими, а погані виправдовує відповідно до власних переконань (в міру своєї вихованості, освіченості, розпусти), а також  емоції, симпатії, антипатії. Проте та дія, яка, на її думку, виглядає добром (правильним вибором), але вчинена бездумно, емоційно, як правило, має для такої людини і країни в цілому негативні і навіть трагічні наслідки. У нашому випадку — обрання дилетанта Зеленського президентом України — верховним головнокомандуючим ЗСУ.

ВИСНОВОК: все те, що українці отримали за чотири роки президентського правління країною дилетантом Зеленським, обраного по приколу 13 541 528 виборцями — це НАСЛІДКИ. 

Ознайомтесь з цими наслідками:

— Повномасштабна воєнна агресія росії проти України. Одним із основних мотивів путіна розпочати вторгнення був сам дилетант Зеленський (що так буде — я неодноразово публічно попереджав під час президентських виборів і після них).

— Рятуючись від війни, за кордон виїхали понад 6,2 млн українців. Внутрішнє переміщення в самій Україні оцінюють у 5 млн людей.

— Загинули і отримали поранення більш ніж сто тисяч мирних жителів, серед них понад 500 загиблих і 1000 поранених дітей. Крім того, 393 дитини вважаються зниклими безвісти.

— Викрадено і незаконно вивезено до росії понад 19 000 дітей. На думку Зеленського, їх може бути значно більше, оскільки на окупованих територіях перебувало щонайменше 200 000 українських дітей.

— Зруйновані або повністю знищенні десятки міст і сіл.

— Донецьку, Луганську, Херсонську і Запорізьку області росія незаконно приєднала до себе, закріпивши їх анексію в конституції рф.

— Збиток, нанесений Україні російською агресією, на сьогодні складає понад 700 млрд доларів США.

— Втрати України за час війни (24.02.2022 — серпень 2023) американські експерти оцінюють приблизно у 190 тисяч військовослужбовців — близько 70 тисяч загиблими і 120 тисяч — пораненими (The New York Times за 18.08.2023).

— Понад 15 тисяч військових вважаються зниклими безвісти. З урахуванням безвісти зниклих загальні втрати українських військових складають понад 200 000 осіб (з 24 лютого 2022 р. по серпень 2023 р.).

— У концтаборах росії перебуває близько 3400 українських військовополонених.

Зображення2

Зеленський, на чиїй совісті стільки загиблих?!

На думку експертів, такі великі втрати українських військових пояснюються абсолютною не підготовкою дилетанта Зеленського до повномасштабного вторгнення росії, хоча він завчасно був попереджений про нього США і Великою Британією. Замість збільшення чисельності армії, озброєння її сучасною технікою і зброєю, виробництва вітчизняних ракет, снарядів, важкої далекобійної артилерії, Зеленський розпочав так зване велике будівництво доріг, якими уміло скористалися російські війська, швидко захоплюючи південні і північні території України.

НАГАДАЮ виборцям Зеленського, у січні 2022 року за доручення президента США Джо Байдена директор ЦРУ США Вільям Бернс прибув до Києва, де зустрівся з представниками української розвідки і мав розмову з президентом Зеленським.

Про це повідомляє CNN. Із посиланням на власні джерела американський мовник стверджує, що візит відбувся 12 січня. Директор ЦРУ обговорив із президентом Зеленським і українськими колегами ризики масштабного вторгнення росії в Україну. На зустрічі буцімто були присутні глава офісу Єрмак, начальник ГУР МО Буданов, голова СЗР Литвиненко, голова СБУ Баканов і представники МО.

Бернс ознайомив Зеленського і присутніх з таємними даними розвідслужб США і Великої Британії та планами про широкомасштабне вторгнення росії в Україну. Показав карти, схеми напрямків вторгнення російських військ — з Півночі з боку Білорусі для захоплення Чернігова і Києва, зі Сходу в напрямку Харкова і з Криму для захоплення Херсонської, Миколаївської і Запорізької областей і утворення сухопутного коридору, який буде з’єднувати росію з Кримом і Придністров’ям (вихід на кордон з Румунією) і забезпечить АРК водою з Каховського водосховища. Директор ЦРУ також ознайомив з планом окупації російськими військами Києва через захоплення аеродрому в Гостомелі, який приймає великі вантажні літаки, шляхом висадки там військово-транспортних літаків з десантом і бронетехніко. З подальшим кидком на Київ по відремонтованих дорогах.

Після цього США офіційно повідомили, що росія «вже підготувала групу оперативників, щоб проводити операції під «чужим прапором» на сході України — ідеться про інсценування нападу на російські гібридні сили на Донбасі, щоб використати як привід для широкомасштабного вторгнення в Україну.

ВИСНОВОК. ПРИЧИНОЮ зазначених катастрофічних наслідків для України, в першу чергу, є дилетантська, бездарна, непрофесійна і злочинна діяльність президента Зеленського, його парламенту і уряду, обраних українцями. 

А ПЕРШОПРИЧИНОЮ цих наслідків є «вчинок» («дія») 13,541,528 недоумків-виборців (73% з тих, хто прийшов на другий тур голосування), які під час війни «по приколу» аби тільки не «Порох» обрали представника «руского міра», єврея-малороса, піаніста специфічного жанру Зеленського президентом — верховним головнокомандуючим ЗС України.

Зображення3

Більш дебільного вчинку виборців важко навіть уявити! Подібне було лише в нацистській Німеччині, де німці шляхом демократичних виборів привели до влади художника Адольфа Гітлера. Чим це завершилося для Німеччини загально відомо. Це може чекати і Україну, якщо не усунемо від влади актора Зеленського, який грає роль президента і не може з неї вийти. Думайте!

Під брендом дилетанта Зеленського невігласи обрали до Верховної Ради 254 народних депутатів від партії «Слуга народу» (43,16%) і 43 депутатів п’ятої московської колони ОПЗЖ (13%). Тобто, до вищого законодавчого органу своєї країни українці обрали понад 56% депутатів — явних і скритих ворогів України.

Перефразувавши слова Тараса Шевченка, можна ствердно говорити, що президентські і парламентські вибори засвідчили: «Неначе українці подуріли, лохи на вибори ідуть І діточок своїх ведуть!..».      

Симон Петлюра попереджав: «Не так страшні московські воші, як свої українські гниди».

Після незаконних дострокових парламентських виборів Зеленський разом з фракцією «своїх слуг», яка складала більшість у Верховній Раді (254 депутати, для прийняття необхідного рішення необхідно 226 голосів), сформував уряд «зелених гнид».

Призначив генпрокурором «на сто відсотків свою людину», головою СБУ «друга дитинства з одного двору», головою СЗР, директором ДБР, міністрами оборони і внутрішніх справ та інших членів уряду «особисто відданих йому лакеїв». 

Згодом підпорядкував собі і судову гілку влади, узурпувавши таким чином державну владу в Україні.

Українські генерали і офіцери попереджали…

Перед другим туром голосування на президентських виборах у квітні 2019 року українські офіцери у зверненні до виборців дохідливо пояснили чому не можна голосувати за Зеленського. Офіцери наголосили, що обрання дилетанта Зеленського президентом, який одночасно є і верховним головнокомандувачем ЗСУ, буде одним із основних мотивів путіна розпочати повномасштабну воєнну агресію проти України, яка після обрання Зеленського президентом стане неминучою (текст звернення див. тут).

Рекомендуємо також ознайомитися з аналітичною довідкою членів Спілки офіцерів України (СОУ), чому не можна було обирати дилетанта Зеленського президентом України. Може після цього почнете думати за кого голосувати на наступних виборах. Читайте за посиланням тут.

На восьмий день після інавгурації президента Зеленського, у відкритому листі до нього «І це — не жарти» (опублікованому в газеті «Україна молода» за 28 травня 2019 року) я попередив Зеленського про неминучість повномасштабного вторгнення росії і розповів, хто такий путін, якого знаю особисто.

Цитую окремі фрагменти листа:  

«З урахуванням свого життєвого досвіду змушений Вас попередити: те, що відбулося з Вами під час інавгурації і впродовж трьох днів перебування на посту Президента, — це початок Вашого трагічного кінця! 

А щодо ідеї глави вашої адміністрації Богдана про проведення референдуму щодо мирних переговорів із Росією, яка розпочала війну проти України, анексувала Крим, окупувала частину Донбасу, вбила десятки тисяч українців, завдала мільярдних збитків нашій країні, скажу коротко: пане Зеленський, не грайтеся з вогнем! Це — на межі вчинення державної зради і втрати незалежності України. Ніяких референдумів з цього та подібних питань! Ніяких мирних переговорів з ворогом і терористами на їх умовах! 

Досягти миру з Московією, щоб вона добровільно повернула анексований Крим і звільнила окупований Донбас, — це не лише наївна ілюзія й утопія, це шлях до повної капітуляції на її умовах і знищення Української держави власними руками. 

А Ваше виправдання, що цей референдум «не законодавчий, а інформаційний…» засуньте собі, як Ви самі казали, «у с…ку». Українці активно підтримують новий флешмоб під назвою «Вова, йди у сраку». 

Рекомендую Вам добре вивчити положення ст. 36 КК (необхідна оборона), ст. 39 КК (крайня необхідність) і не забувати про право народу на повстання, яке передбачене Загальною Декларацією прав людини, прийнятою ГА ООН 10 грудня 1948 року, яка є частиною національного законодавства України (ст. 9 Конституції). 

Пане Зеленський, усвідомте, що для Путіна Ви не є главою держави, він просто насміхається з Вас і західних лідерів, які Вас привітали з обранням. У Москві вважають за приниження («западло») вести переговори з Вами на рівні. Яке буде реальне ставлення до Вас ЄС і США, Ви дуже швидко відчуєте на собі особисто. 

Ви потрібні Путіну, як знаряддя (бікфордів шнур або капсуль-детонатор), щоб спровокувати в Україні: міжетнічне або міжконфесійне протистояння, дестабілізувати політичну, гуманітарну або соціальну ситуацію, підштовхнути українців до громадянського протистояння, яке може перерости в громадянський конфлікт, а далі — в громадянську війну…

Ви цього не розумієте через молодий вік, відсутність життєвого, політичного, міжнародного і військового досвіду. Це — не Ваша вина, це — Ваша біда. Ваша вина зовсім в іншому — у безвідповідальності перед Українською нацією! Не знаю, чи зрозуміли Ви, про що йдеться. Якщо ні, то тут я нічим Вам не зможу допомогти.

Хто такий Путін, його психологічний портрет, про вчинені ним злочини проти власного народу та народів світу, яким він є ворогом Україні і загрозою для цивілізації, я знаю, на відміну від Вас, дуже добре і неодноразово це висвітлював на різних міжнародних форумах і в ЗМІ.

Рекомендую Вам ознайомитися з деякими моїми публікаціями на зазначену тему, зокрема, в газеті «Україна молода». Якщо бажаєте, можу зробити їх вибірку. 

Війну на Донбасі Ваш Коломойський, який повернувся в Україну, вважає «внутрішнім громадянським конфліктом», в якому «українці воюють з українцями», а Росія «підтримує одну частину українців».

Його думка збіглася з позицією кума Путіна, голови політради партії «За життя» Віктора Медведчука, висловленою ним ще у квітні 2018 року, який не вважає Росію агресором: «Це конфлікт на Донбасі. Це конфлікт між людьми, які не погодилися із приходом нової влади і з політиками нової влади. Це протистояння громадян однієї частини країни стосовно іншої».

У січні 2015 року президент Росії Путін заявив, що в Україні відбуваються «трагічні події, по суті, йде громадянська війна».

Як бачите, пане Зеленський, дует Коломойського—Медведчука підспівує солісту Путіну хором, як у відомій дитячій пісні: «Вместе весело шагать по просторам И, конечно, припевать лучше хором, лучше хором… Раз словечко, два словечко — будет песенка»… Путінська! 

Тепер до «путінського хору» приєдналися і Ви, заявивши 25 травня 2019 року: «Виконання РФ наказу Міжнародного трибуналу ООН про звільнення захоплених українських моряків і кораблів може стати першим сигналом з боку російського керівництва про реальну готовність до припинення КОНФЛІКТУ з Україною». 

Пане Зеленський, про який «конфлікт з Україною» Ви говорите?! Ви що, з полиці в поїзді впали, як «доцент» у кінокомедії «Джентльмени удачі»? «Тут пам’ятаю, а тут не пам’ятаю…». Чи зовсім з глузду з’їхали?!

У нас ВІЙНА, а не «конфлікт»! І цю війну розпочали не ми, а РФ, яку Верховна Рада України і світ визнали державою-агресором. 

Пане Зеленський, застерігаю, що для захисту етнічних росіян, російськомовних громадян i вірян РПЦ в Україні (так звана УПЦ МП), багато з яких мають паспорти РФ, є агентами спецслужб Росії і «п’ятою проросійською колоною» в Україні, на їх слізне прохання, Москва, під виглядом «миротворчої місії», зробить широкомасштабне військове вторгнення і окупує південно-східні регіони України, а можливо, й Київ.

Нагадаю Вам, у січні 2008 року, будучи членом ПАРЄ, на одному з засідань Політичного комітету, а потім і на її сесії, на основі аналізу отриманої інформації я повідомив про велику вірогідність того, що впродовж місяця Косово в односторонньому порядку проголосить свою незалежність і в цьому регіоні виникне небезпечна ситуація, яка призведе до людських жертв (що і трапилося в середині лютого!). 

У квітні того ж року я також попередив, що впродовж півроку буде воєнний конфлікт між Росією і Грузією, який розв’яже Москва з метою окупації грузинської території для проголошення Південною Осетією і Абхазією, які були у складі Грузії, «незалежності» (щось на зразок «ЛНР» і «ДНР») і розміщення там своїх військових баз (це відбулося у серпні 2008 року!). 

Восени 2009 року на черговій сесії ПАРЄ я вже криком попереджав Європу, що після Грузії на черзі буде Україна й анексія Криму! 

Пане Зеленський, ознайомтеся з фрагментом мого виступу 1 жовтня 2009 року на сесії ПАРЄ при розгляді питання «ООН: реформа і держави-члени Ради Європи» (документ № 12018): 

«…Шановні колеги! Я хочу достукатися до ваших сердець і розуму, щоби ви побачили і почули, що реально відбувається сьогодні у стосунках між Україною і Росією, особливо в Криму, щоб нам не довелося в пожежному порядку розглядати на сесії ПАРЄ і в Раді Безпеки ООН питання про чергову агресію Росії, цього разу в Україні. Попереджаю, що років через п’ять анексія Криму стане реальністю, як анексія Абхазії і Південної Осетії в Грузії…».

Після повернення в Київ від колег у Верховній Раді за цей виступ довелося почути, що я «провокатор», «яка може бути війна між Україною і Росією», «ми братні слов’янські народи», «нас пов’язує багатовікова дружба», «у нас великий договір про дружбу», «ми брати навік» і багато такого іншого… 

Не виключаю, що Папа Римський стане на коліна перед Путіним і поцілує йому ноги (як лідерам Південного Судану «задля миру») і разом з ЄС буде дякувати Путіну за припинення «братовбивчої громадянської війни» в Україні, з Росії знімаються санкції, Крим визнається російським, Україна перетворюється на федерацію або конфедерацію, де її суб’єкти мають ознаки державності, як на мапі України у фільмі «Слуга народу», на яку дивиться президент Голобородько, якого грає російськомовний єврей, громадянин України Зеленський, який у 2012 році зіграв роль Наполеона у російському серіалі «Поручик проти Наполеона», а в реальному житті страждає «комплексом Наполеона», як і Путін, і має яскраво виражені ознаки авторитарногоправителя Нерона, який уявляв себе «великим артистом».

Янукович під час інавгурації, сховавши своє посвідчення Президента України у внутрішню бокову кишеню (ваше впало на підлогу!), також розпочав свою активну діяльність з порушення Конституції і законів України. Чим це закінчилося — відомо. 

Пане Зеленський, не забувайте про долю зрадника-втікача Януковича і його молодшого сина. У Вас також є діти. Не тільки я, а й афонські старці попереджали Януковича, що з ним може трапитися. Не повірив…

У грудні 2013 року я рекомендував йому добровільно подати у відставку… Не прислухався і в лютому 2014 року отримав прокляття матері сина, який був убитий снайпером на майдані Незалежності. Я не хочу, щоб це повторилося з Вами і Вашою родиною. Не переступіть межу, звідки вороття уже не буде… 

Наші пращури — арії-русини залишили нам і нашим нащадкам давню мудрість: 

«За все в житті платити треба: що ти посієш — те й пожнеш. Господь завжди все бачить з неба, Його очей ти не минеш…». 

«Життя нічого не дає дарма, і всьому, що дається долею, таємно визначена своя ціна». 

Своїми відкритими листами я хочу Вам допомогти у найголовнiшому — збереженні Української держави і отриманні спільної перемоги на ворогом України — Російською імперією. 

Одночасно застерігаю, що у випадку вчинення Вами дій, які будуть народом розцінені як реальна загроза втрати незалежності України, Вас може спіткати доля колишнього президента Румунії Ніколае Чаушеску або лівійського вождя Муаммара Каддафі, чи президента Іраку Саддама Хусейна, які мали майже стовідсоткову «підтримку» свого народу.

Пане Зеленський, прийдіть на чергове засідання сесії Верховної Ради і, відповідно до статей 108 і 109 Конституції України, особисто зачитайте українською мовою заяву про свою добровільну відставку. Вам будуть аплодувати стоячи, з криками «браво!» і закидають квітами не лише в стінах парламенту, а по всій країні, за те, що Ви звільнили Україну від посміховища і ганьби перед світом!!! 

Сподіваюсь на поро­­зу­міння».

З моменту обнародування листа минуло понад чотири роки. Повний його текст можете прочитати тут.

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ, чому Зеленського не можна було обирати президентом України  верховним головнокомандуючим ЗСУ, які в подальшому підтвердили наші висновки і застереження, такі:

1) повний дилетант (профан-невіглас) в оборонній, безпековій, управлінській, державній, політичній, міжнародній і дипломатичній сферах (на цю тему читайте статтю «Недоумок при владі небезпечніший, ніж агент іноземної розвідки», 18.12.2020, див. тут).

2) неодноразово ухилявся від призову в армію під час мобілізації і публічно жартував над отриманими повістками;

3) представник «руского міра», єврей-малорос, який цинічно висміював Україну і українців у своїх серіалах «Свати», «Слуга народу» і на 95-му Кварталі;

4) глузував над Голодомором-геноцидом, Томасом ПЦУ, ЗСУ, учасниками Революції Гідності і гаслом «Слава Україні!» — «Героям Слава!»;

5) засмічував мізки українцям »русским миром»: »какая разница, как называется улица и на каком языке говорить», «мы — все украинцы, у меня еврейская кровь, я говорю по-русски; «главное перестать стрелять», «посмотрю в глаза путину и договоримся по средине»;

6) підтримував на виборах тричі судимого, агента КДБ, не українця за національністю, явно проросійського Януковича і п’яту колону в Україні: партію регіонів, ОПЗЖ і сатанинську церкву московського патріархату.

Ставши на брехні, популізмі та інфантильності виборців президентом, Зеленський вчинив такі загально відомі «дії» («вчинки»): 

І. Привів під своїм брендом до парламенту 254 «зелених гнид» від так званої партії «Слуга народу». З них — 124 обрані по багатомандатному округу (за яких проголосувало 6 307 793 виборців або 43,16%) і 130 «слуг народу» обрані в одномандатних округах. «Зелені гниди» на чолі з «московською вошею» Зеленським, монополізувавши всі гілки державної влади і місцевого самоврядування, почали готувати добровільну здачу України кремлівському фюреру путіну на поталу і розграбування.

ІІ. «Злив» путіну спецоперацію «Авеню» на фінальній стадії її завершення, яка передбачала затримання близько 30 бойовиків-вагнерівців, які вчинили воєнні злочини на сході України. Незаконно звільнив начальника ГУР МО України генерала Василя Бурбу — організатора операції, яка проводилася спільно із спецслужбами країн-членів НАТО.

Висновки наших розслідувань про вчинення державної зради Зеленським і Єрмаком, які зірвали («злили» путіну) операцію «Авеню» підтверджені фактичними даними (доказами): свідченнями очевидців-учасників операції, документами, відео/аудіо записами, висновками експертів, спеціалістів та іншими матеріалами, які наведені в цих публікаціях:

1. «ЗЕ! «кроти» Москви на Банковій» (26.11.2020).

2. «Служу Росії? Як спецслужби США виявили ЗЕ! «кротів» Москви на Банковій» (04.09.2020).

3. «Офіс Зеленського — резидентура спецслужб росії» (21.12.2021).

4. «Вагнергейт» – пряма дорога Зеленського і Єрмака до тюрми» (11.02.2021).

5. Річниця зриву спецоперації по «вагнерівцям»: інтерв’ю з Григорієм Омельченком.

6. «Омельченко: Справа «вагнерівців» — зашморг на шиях Зеленського і Єрмака» (відео див. тут).

7. «Домашні завдання» Зеленського: «Вагнергейт» та «токсичні» Коломойський і Єрмак (09.09.2021 – див. тут).

ІІІ. Узурпував з главою свого офісу Єрмаком державну владу, перетворивши її в політично-мафіозне організоване злочинне угрупування — кримінально-політичну мафію в Україні. Серед виявлених зрадників, колаборантів, хабарників, як правило, лише «слуги народу» — «зелені гниди». На фронті, в окопах «слуги народу» не воюють.

IV. Утворив з Єрмаком «вертикаль» корупційних схем у міністерствах і відомствах, найбільша з них журналістами виявлена в МО і військових комісаріатах — ТЦКСП.

Завів країну в непрохідне болоті корупції, розкрадань, корисливих зловживань, мародерства, зрад національних інтересів, партійно-політичних чвар та інтриг у боротьбі за збереження поста президента на повторний термін, щоб врятувати себе від в’язниці за вчинені тяжкі злочини. 

У боротьбі за майбутню владу забув про загиблих, полонених, поранених, скалічених фронтовиків.

Створює видимість боротьби з корупцією. Покриває злочинну діяльність осіб зі свого найближчого оточення (Єрмака, Резнікова, Баканова, Татарова та ін.), про що регулярно повідомляють зарубіжні і вітчизняні ЗМІ та блогери.

V. Організував незаконне порушення десятків кримінальних проваджень проти патріотів України: свого попередника президента Петра Порошенка, жінок-волонтерок Софії Федини і Марусі Звіробій, художника Сергія Пояркова, ветерана АТО, громадського діяча Олександра Погребинського, військовослужбовців, нагороджених бойовими орденами генералів Дмитра Марченка, Сергія Кривоноса, полковника Романа Червінського.

Зазначені справи є політично вмотивовані. Стверджую це як слідчий і народний депутат в минулому. Такі дії переляканого Зеленського є не що іншим, як погроза всім військовослужбовцям: будете говорити правду про злочини влади — будете взяті під варту і притягнуті до кримінальної відповідальності за сфабрикованими справами.

VI. Злочинно здав ворогу південь України, що призвело до окупації Херсонської і Запорізької областей, приєднання їх до російської федерації, загибелі десятків тисяч українців та катастрофічних матеріальних і екологічних втрат.

НАГАДАЮ шанувальникам Зеленського, що через п’ять днів по завершенню візиту директора ЦРУ до президента України, 17 січня 2022 року в оперативному командуванні «Південь» відбулася робоча зустріч Військово-Морського аташе коммандера Пітера Меллорі та Військово-Повітряного аташе при Посольстві США в Україні підполковника Джона Картера з командувачем військ оперативного командування «Південь» генералом Андрієм Ковальчуком та офіцерами управління ОК (на фото).

Зображення4

Під час візиту сторони обговорили низку питань щодо безпекової ситуації у південному регіоні України, перспективні напрямки співробітництва, які спрямовані на підвищення бойових спроможностей військ оперативного командування «Південь».

ПРОПОНУЮ верховному головнокомандувачу ЗСУ Зеленському і командувачу ОК «Південь» генералу Ковальчуку професіонально обговорити (якщо вони здатні на таке) візит двох американських військових аташе. Залишимо в стороні дипломатичні реверанси, хто як «цінує стратегічні відносини із США», яка «американська матеріально-технічна допомога прямує в Україну», «перспективні напрямки співробітництва» та «традиційний дружній український обід».

Зупинимося на питані «сторони обговорили безпекову ситуацію у південному регіоні України», як офіційно повідомило ОК «Південь». 

ЗАПИТАННЯ до фанатів Зеленського: як ви думаєте, яка була основана мета візиту двох військових аташе США до командувача військ оперативного командування «Південь» генерала Ковальчука через п’ять днів після зустрічі директора ЦРУ Бернса з президентом Зеленським і представниками української розвідки? Що означає: під час візиту сторони обговорили низку питань щодо «безпекової ситуації у південному регіоні України»?

Думаю, здогадатися не важко, навіть не військовому. Я дам відповіді на ці та інші запитання, чому американські військові аташе терміново приїхали до Одеси в штаб квартиру ОК «Південь», а генерал Ковальчук зможе мене доповнити, якщо забажає.

Військові аташе США прибули до генерала Ковальчука з аналогічним візитом, з яким тижнем раніше директор ЦРУ був у Зеленського. Вони ознайомили командувача Ковальчука, його заступників і офіцерів Управління ОК «Південь» з розвідданими і планом вторгнення росіян з Криму на материкову територію України і напрямками їх основних ударів на півдні України. Американці представили Ковальчуку і офіцерам карти і схеми вторгнення російських військ.

За даними розвідки США кількість живої сили противника, яка була сконцентрована в Криму перед повномасштабним їх вторгненням в Україну складала не менше 30 тисяч особового складу. На півострові було розміщено понад 200 ББМ (броньованих бойових машин), близько 40 танків, 34 гелікоптери, 63 літаки, 684 одиниці військової техніки різного призначення, щонайменше 100 одиниць артилерійських систем. З цими даними американські аташе ознайомили генерала Ковальчука. Вони були також відомі і ГУР МО. Зеленський, Буданов і Ковальчук були добре проінформовані про кількісний склад російських військ і техніки, розташованих в Криму і сконцентрованих біля адміністративної межі з материковою територією України перед безпосереднім їх  вторгненням.

Чонгарська протока і вузький перешийок, що з’єднує Кримський півострів з материковою частиною України, військові спеціалісти вважали практично НЕПЕРЕБОРНИМИ ПЕРЕШКОДАМИ при вмілій організації оборони. 

А мережа зрошувальних каналів, що тягнеться всією Херсонською областю, перетворювалася на природні перешкоди для просування військової техніки і при підриві автомобільних мостів через них УНЕМОЖЛИВЛЮВАЛА прохід ворожої техніки.

Після візиту американських військових аташе до командувача ОК «Південь» Сухопутних військ ЗСУ генерала Ковальчука і ознайомлення його з розвідданими і планами вторгнення російських військ з Криму військові експерти прийшли до висновку, що президент Зеленський, МО, Генеральний штаб ЗСУ, командування Сухопутних сил ЗСУ і ОК «Південь» встигнуть підготувати ефективну оборону півдня України, ключових мостів на півдні країни до того моменту, коли ворог встигне достатися до них і у росіян не буде шансів захопити південь України.

Спеціалісти інженерно-саперних військ стверджують, що при знищенні цих мостів ворог НЕ ЗМІГ би захопити Херсон, окупувати Херсонську область і значну частину Запорізької області та оточити Маріуполь.

Начальник ГУР Міноборони генерал Буданов визнав, що в разі підриву мостів на Чонгарі російська армія не змогла б так швидко наступати на початку повномасштабного вторгнення з окупованого Криму. Ми побачили б абсолютно інший сценарій розвитку подій на фронті. Про це він сказав 23 серпня в інтерв’ю «Крим.Реалії».

«Я можу вам сказати виключно суб’єктивну думку. Якби були підірвані переходи, зрозуміло, російська армія не могла б з такою швидкістю рухатись. Це абсолютно, як то кажуть, аксіома. Якщо в тебе нема дороги, то ти маєш якось її прокладати, робити понтонні переправи, налагодити мости. Проводити повітряні операції і так далі», – зауважив Буданов.  

Пропоную подивитися відео «Буданов визнав провал на Чонгарі».

Ще в кінці квітня ц. р. професійний розвідник, учасник бойових дій, полковник Роман Червінський заявив: «Початок війни нам все показав. Виявилося, що ЗСУ до війни не готові, саме тактично і стратегічно. Вони розмінували Чонгар, не облаштували відповідну оборону Гостомельського аеродрому, північного напрямку, що дало можливість зайти росіянам в Бучу, Ірпінь, Київ. Несподівано просунутися на 200 кілометрів за одну добу. Якби були підірвані мости росіяни б не потрапили в Херсон. Ми зрозуміли, що відбувається щось не те в країні, в державних органах, що зливають нас, і що розвідка це саме те, що приносить найбільше шкоди ворогу і тому нас почали бити першими, звільняти, розганяти…». 

Інтерв’ю з Романом Червінським дивіться тут.

За даними американської розвідки, наступ російських військ з Криму і півночі є головним і одночасним ударом для швидкої окупації півдня країни і Києва через захоплення аеродрому в Гостомелі, який приймає великі вантажні літаки, шляхом висадки там військово-транспортних літаків з десантом і бронетехніко. Із Криму вилетять військові гелікоптери і літаки, які будуть підтримувати російську піхоту і бронетехніку атаками з повітря для захоплення Херсонської, Миколаївської і Запорізької областей і стратегічних об’єктів (мостів через р. Дніпро, Запорізьку АЕС і Каховську ГЕС). 

Думаю, що прихильники дилетанта Зеленського  уже не сумніваються, що військові аташе Посольстві США в Україні Пітер Меллорі і Джон Картер ознайомили Ковальчука і офіцерів ОК «Південь» з даними американської і англійської розвідок, планами схемами, картами про вторгнення російських військ з Криму (їх я опублікував у попередніх статтях про здачу Зеленським півдня України). Про це командувач військ оперативного командування «Південь» генерал Ковальчук і верховний головнокомандувач ЗСУ Зеленський не могли НЕ ЗНАТИ! Директор ЦРУ США Бернс познайомив президента Зеленського з цими розвідданими і документами у Києві 12 січня 2022 року в присутності представників МО і розвідслужб України. 

Подальші події підтвердили достовірність даних розвідок США і Великої Британії. Підтвердженням цьому може бути, зокрема, карта вторгнення росії в Україну на вечір 2 березня 2022 року (на фото). 

Зображення5

На підготовку оборони півдня України президент Зеленський, вище військово-політичне керівництво країни і командування ОК «Південь» мали понад 40 днів. На думку військових експертів, цього часу було достатньо для організації належної оборони України в цілому і півдня країни, зокрема. Якби були вжиті необхідні заходи, то російські війська «парадним маршем» не окупували би південь України, не оточили Маріуполь, не захопили Запорізьку АЕС і не підірвали Каховську АЕС, не було десятитисячних людських жертв і декількох тисяч полонених захисників України.

Як встигли підготувати оборону півдня України верховний головнокомандувач ЗСУ Зеленський, командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал Сирський, його підлеглий — командувач ОК «Південь» генерал Ковальчук і командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал Наєв, можна судити по тому, що рано-вранці 24 лютого російські війська змогли спокійно, не зустрічаючи особливих перешкод і супротиву, переїхали адміністративний кордон з Кримом і відремонтованими Зеленським автомобільними трасами зробити блискавичний кидок. Російські підрозділи проїхали понад 100 км буквально за кілька годин та взяли під контроль Нову Каховку. До опівдня вони були біля Антонівського мосту на підході до Херсону. За декілька годин російські війська захопили територію, більшу за Швейцарію.

Бойовий генерал Сергій Кривонос, професіонал оборонної сфери (перший заступник командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ, заступник секретаря РНБО) заявив: «Протягом перших 3-х днів противник пройшов 300 км від Перекопу до Маріуполя. Це не наступ, це форсований марш. І це не недбалість, а ЗРАДА. МИ ЗАМІНУВАЛИ ВСЕ. Питання: хто наказав розмінувати мости із Криму? У мене був шок, коли ми програли великий кусок території без жодного пострілу».

Зауважу Зеленському і його прихильникам, що генералу Кривоносу як заступнику Секретаря РНБО з 12 березня 2019 року по 29 грудня 2020 року було відомо, що мости, які з’єднували півострів Крим з материковою частиною України були ЗАМІНОВАНІ. Були створенні загороджувальні протитанкові мінні полія навколо пропускних пунктів «Чонгар», «Каланчак» і «Чаплинка» на адміністративній межі з анексованим Кримом. Мінування були зроблені за часів президента Порошенка.  

Мости, що з’єднували Крим з материковою територією України і загороджувальні протитанкові мінні поля навколо пропускних пунктів «Чонгар», «Каланчак» і «Чаплинка» на адміністративній межі з анексованим Кримом були РОЗМІНОВАНІ, коли міністром оборони був Таран, а головнокомандувачем ЗСУ — генерал-полковник Хомчак. 

ДОВІДКА. У першій половині червня 2021 року на одному з полігонів бойової підготовки, що неподалік адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією Криму, інженерно-саперні підрозділи зі складу Об’єднаних сил ЗСУ провели тренування з облаштування мінно-вибухових загороджень. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України.

«Під час навчань військові інженери відпрацювали дії підрозділів зі встановлення протитанкового мінного поля та здійснення маскування рубежів розгортання рухомого загону загородження», – повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, воїни-сапери, застосовуючи мінні загороджувачі, відпрацювали питання встановлення на суходолі протитанкових мін як в ґрунт, так і на його поверхні. 

«Поєднання заздалегідь підготовлених оборонних укріплень з системою інженерних загороджень та багато ешелонованим вогневим ураженням на ймовірних напрямках дій противника, не лише значно ускладнюють його просування у глибину оборони, а й завдають йому значних втрат», – наголосив командувач Наєв.

ЗАПИТАННЯ до генерала Наєва: як «заздалегідь підготовлені Вами мінні загородження значно ускладнили просування ворога у глибину оборони і завдали йому значних втрат», якщо російські окупанти майже без втрат за декілька днів парадним маршем захопили південь України — територію, більшу за Швейцарію і оточили Маріуполь?

За моєю конфіденційною інформацією, під видом навчань сапери розмінували території в районі пропускних пунктів «Чонгар» і «Каланчак». Розмінування проводили інженерно-саперні підрозділи оперативного тактичного Угруповання «Південь» ЗСУ та Державної служби з надзвичайних ситуацій з розмінування територій.

Зауважу, сапери ДСНС займаються виключно розмінуванням мін, бомб та інших небезпечних вибухових пристроїв. Встановлення «протитанкових мінних полів», підрив мостів — не їх профіль.

Аналіз офіційної інформації Наєва і конфіденційних даних, отриманих мною, дають підстави зробити висновок: в червні 2021 року під видом «облаштування мінно-вибухових загороджень» були розміновані території «Чонгару» і «Каланчаку».

Під час зазначених тренувань саперів, про які розповів генерал Наєв, командувачем Оперативного командування «Південь» був генерал Палагнюк.

ЗАПИТАННЯ до Палагнюка: пане генерале, Ви, перебуваючи на посаді командувача ОК «Південь», знали, що насправді відбувається у військово-сухопутній зоні (Херсонська область) відповідальності ОК «Південь» і зокрема, що це були за «тренування саперів» і звідки вони?

Чи може заявите як генерал Ковальчук, що не мали у підпорядкуванні угруповання військ «Південь», а відповідно, й не керували їх діяльністю, не визначали їм бойових завдань, не відповідали за результат їх виконання і що це за «тренування саперів, які відбувалися» неподалік адміністративного кордону з тимчасово окупованим Кримом «не знали», «не бачили» і «не чули»?  

А ТЕПЕР УВАГА! Через місяць після здачі ворогу без супротиву півдня України президент Зеленський 5 квітня 2022 року присвоїв генералу Сирському звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» — «за особисту мужність, вагомий внесок у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України».

27 липня 2022 року Зеленський нагородив Сирського «Хрестом бойових заслуг» — «за визначні особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України…».    

Через два місяці після окупації російськими військами Херсонської і Запорізької областей президент Зеленський 27 квітня 2022 року присвоїв генералу Наєву звання Герой України — «…за вагомий внесок у захист державного суверенітету та територіальної цілісності України…»

2 травня 2022 року президент Зеленський нагородив підлеглого Сирського командувача ОК «Південь» генерала Ковальчука орденом Данила Галицького — «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України…»

Оборона півдня України є зоною особистої відповідальності генералів Сирського,  Ковальчука і Наєва, нагороджених Зеленським за захист ними«територіальної цілісності України!». 

ВВАЖАЮ, що державні нагороди генерали Сирський, Ковальчук і Наєв отримали «за мовчання». Адже вони прекрасно знають як президент Зеленський здав російським окупантам південь країни, як за вказівкою верховного головнокомандувача ЗСУ Зеленського були розміновані (не підірвані) мости, які з’єднували півострів Крим з материковою частиною України, загороджувальні протитанкові мінні поля навколо пропускних пунктів «Чонгар», «Каланчак» і «Чаплинка» на адміністративній межі з анексованим Кримом, чому не були підірвані мости через р. Дніпро в Херсоні і біля Каховської ГЕС і багато чого іншого про злочинну діяльність Зеленського.

Вчиненні діяння (дії, бездіяльність) президента Зеленського мають явні ознаки державної зради (ст.111 ККУ) і злочину, передбаченого ч. 4 ст. 425 ККУ (недбале ставлення Верховного головнокомандувача ЗСУ до військової служби, вчинені в умовах воєнного стану).

Бойовий генерал Кривонос заявив прямо: «І це не недбалість, а ЗРАДА. Ми замінували все. Питання: хто наказав розмінувати мости із Криму?»

МІЙ ВИСНОВОК: Здача без супротиву півдня України, швидка окупація Херсонської, Миколаївської і Запорізької областей, оточення Маріуполя за декілька днів, відправлення Зеленським його захисників у полон російським окупантам під міфічні гарантії Червоного Хреста, захоплення Запорізької АЕС і шантаж путіна підірвати її (що призведе до набагато більшої атомної катастрофи, ніж аварія на Чорнобильській АЕС), підрив Каховської ГЕС, «провал» у липні 2020 року спецоперації «Авеню» по затриманню «вагнерівців» — це НАСЛІДКИ злочинної діяльності влади на чолі з президентом Зеленським і главою його офісу Єрмаком, в діях яких, на мою думку (як колишнього слідчого МВС і начальника відділу військової контррозвідки СБУ) є явні ознаки ДЕРЖАВНОЇ ЗРАДИ (ст.111 ККУ) та посадових злочинів, вчинених під час війни. 

ВСЯ відповідальність за злочинну здачу півдня України з ознаками державної зради і злочинної недбалості, що призвело до багатотисячних людських жертв та інших тяжких трагічних наслідків, ЛЕЖИТЬ в першу чергу на президентові — верховному головнокомандувачеві ЗС України Зеленському.

Відповідну кримінальну відповідальність повинні понести головнокомандувач ЗСУ (на той час) генерал-полковник Хомчак, глава офісу президента Єрмак, вище військове командування і члени уряду, які виконали злочинний наказ (письмовий чи усний — не має значення) про РОЗМІНУВАННЯ загороджувальних протитанкових мінних полів біля «Чонгара», «Каланчака», «Чаплинки» і наказ НЕ ПІДРИВАТИ (розмінувати) мости, які з’єднували Крим з материковою частиною Україною, мостів через р. Дніпро і мостів через водоканали зрошувальної системи в Херсонській області.

Перелік посадових осіб, які обговорювали з президентом Зеленським питання про розмінування мостів на всіх кримських перешийках і протитанкових мінних полів навколо «Чонгару», «Каланчака» і «Чаплинки» і ухвалили з президентом спільне (колективне) рішення про їх розмінування і не підривати мости читайте у моєму розслідуванні: «Здача півдня України, захоплення Запорізької АЕС, окупація Маріуполя і полон його захисників, підрив Каховської ГЕС, провал операції «Авеню» — це наслідки злочинної діяльності президента Зеленського» (див. тут).

На цю тему читайте: 

1. «Здача півдня України: злочинна недбалість чи державна зрада?» (11.07.2022 — див. тут).

2. «Президент Зеленський і здача півдня України: злочинна недбалість чи державна зрада?» (27.09.2022 – див. тут).

3. «Генерали проти «Вовчиці» або поза «трьох мавп» щодо здачі півдня України»

А як вважають генерали Таран, Хомчак, Сирський, Палагнюк, Ковальчук, Наєв, Лукашик (начальник інженерних військ ЗС України), Кравчук (начальник Центрального управління інженерних військ ЗС України) та інші: які дії вчинив президент Зеленський і глава його офісу Єрмак — злочинні чи благородні, здавши путіну південь України? Думаю, що суспільству буде цікаво почути їх думку. 

Чи задумувалися генерали над тим, що своїм мовчанням вони покривають злочинну діяльність президента — верховного головнокомандувача ЗСУ Зеленського і в такий спосіб становляться співучасниками його злочинів з ознаками державної зради? 

Запитання до читачів: чи не вбачаєте ви в діяльності президента Зеленського і окремих генералів ЗС і спецслужб певної аналогії із злочинною діяльністю путіна і російських генералів, які є співучасниками воєнних злочинів, вчинених путіним? 

ПРОСТО НАГАДУЮ. Розслідуючи злочинну діяльність диктатора путіна і його оточення, я встановив, що понад 40 російських генералів, які були співучасниками злочинів, вчинених московським фюрером або свідками його злочинів загинули або померли при загадкових обставинах від інфаркту, інсульту, в автомобільній катастрофі, попали випадково під потяг в метро, несподівано випали з вікна або балкону багатоповерхівки, стрибнули з пішохідного моста під колеса автомобіля або потягу, трапився нещасний випадок на полюванні (необережно застрелили), на рибалці (втопився), під час пошуку грибів у лісі (отруївся), покінчили життя самогубством (знайшли повішеними або застреленими із слідами боротьби). 

В арсеналі КДБ-ФСБ великий перелік засобів і способів як замасковано ліквідувати неугодних і небезпечних для влади осіб… 

Зауважу прихильникам президента, що визволення півдня країни, який злочинно, без бою ЗДАВ їхній верховний головнокомандувач Зеленський, якого мовчанням покривають зазначені генерали, коштує Україні щодобово великою кількістю вбитих і поранених військовослужбовців (точні дані втрат мені відомі).

В інтервʼю The Washington Post, як передає Укрінформ, Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний заявив, що повільне звільнення окупованих територій «це не шоу, за яким спостерігає весь світ, на яке роблять ставки чи щось подібне. Кожен день, кожен метр дається кров’ю».

Американські чиновники Білого дому заявили, що значних втрат у «тисячі військовослужбовців» Україна зазнала в перші тижні контрнаступу, коли намагалась прорвати російські лінії оборони на півдні. Доклались і проблеми з евакуацією поранених і надання їм медичної допомоги на полі бою (див. тут: The New York Times за 18.08.2023).

ТИБЕТСЬКА МУДРІСТЬ

У своїх публікаціях я не одноразово згадував свого Учителя тибетського монаха  Церіна, у якого понад 50 років тому вивчав ведичні знання, проходив духовні практики і тренування зі східних бойових мистецтв. Одного разу Він мені сказав: «Історія не знає (не терпить) умовного способу. Дивлячись з вершини свого часу на історичні події і тих, хто за ними стояв, даючи їм оцінку, ми нерідко використовуємо умовні конструкції, а що було б, якби він зробив так або інакше…»

«Тибетська мудрість вчить нас: «ЖИТТЯ – це лише три дні. Вчора, Сьогодні і Завтра. Вчора уже минуло і ми нічого не можемо у ньому змінити. Завтра ще не настало і може не настати. Тому живи СЬОГОДНІ і ТУТ так, щоб завтра, яке стане минулим, тобі не було соромно жити далі і не жаліти про вчорашній день. Вчинки людини завжди контролює Космічний закон Бумерангу і він завжди повертається», — зауважив Учитель і додав: «За все в житті платити треба: що ти посієш — те й пожнеш. Творець завжди все бачить з неба, Його очей ти не минеш. Життя нічого не дає дарма, і всьому, що дається долею, таємно визначена своя ціна». 

«Проте, пам’ятай: сьогоденням, яке завтра уже буде минулим, можна ВІДКРИВАТИ МАЙБУТНЄ. Яке воно буде — залежить від тебе. Не становись лише рабом обставин. Самий небезпечний ворог людини — її внутрішній СТРАХ. Подолай його і станеш НЕПЕРЕМОЖНИМ! Роби все, що від тебе залежить без СТРАХУ і світ зміниться на краще, стане добрішим», — учив мене Великий Учитель.

Духовний побратим, афонський старець Грегоріос не раз мені повторював, що  «сьогоденням можна змінювати майбутнє. Воно потім стане минулим і його уже не зміниш на свій лад…». 

Задумайтесь, який глибокий істинний смисл закладений у настановах тибетського і афонського монахів Церіна і Грегоріоса.  

Отримані ведичні знання і духовні практики я засвоїв на все життя і ділюся ними з людьми. 

А тепер уявіть, як би розвивалися події в Україні, якби в 2019 році українці обрали Президентом України — Верховним головнокомандувачем ЗСУ українця за національністю, душею і духом, а не дилетанта, єврея-малороса Зеленського.  Наприклад, Руслана Кошулинського, українця-націоналіста, патріота України, політичного і державного діяча, активного учасника Революції гідності і учасника АТО (у 2015 році на Донбасі брав участь у бойових діях артилеристом у званні старшого сержанта).

Руслан Кошулинський нагороджений медалями «За жертовність і любов до України», «За мужність святого Георгія Побідоносця», «Волонтер. З Україною в серці» — «за мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, за безкорисне служіння Батьківщині та великий внесок у збереження і процвітання України».

Нагадаю: 20 лютого 2014 року після втечі зрадника президента Януковича, всього складу уряду, який очолював такий же зрадник Азаров, голови Верховної Ради Рибака і його першого заступника Калєтніка єдиним, хто на той час був легітимним представником влади в країні залишався Руслан Кошулинський (заступник голови парламенту), який 20-21 лютого одноосібно керував Україно. 

З власної ініціативи 20 лютого він зібрав народних депутатів на засідання Верховної Ради, щоб припинити кровопролиття. Того ж дня на пропозицію Кошулинського депутати проголосували за усунення Януковича від влади та повернення міліцейського «Беркубу» на місця дислокації. 

Рішення прийняті на тому засіданні парламенту, стали для світової спільноти підставою визнати зміну влади в Україні легітимною. 

Потім (22 лютого) був обраний голова Верховної Ради Турчинов, який згідно з Конституцією одночасно виконував обов’язки Президента України — Верховного головнокомандувача ЗСУ. Парламент призначив Яценюка прем’єр-міністром і уряд. Таким чином, у відповідності до Конституції були сформовані легітимні органи державної влади в Україні.

На президентських виборах 2019 року я, мої рідні, друзі, приятелі публічно підтримували кандидата в президенти Руслана Кошулинського і проголосували за нього в першому турі. На тих виборах він був єдиним кандидатом гідним на пост Президента України. На жаль у другий тур для голосування українці вивели дилетанта, єврея-малороса Зеленського і діючого на той час президента  Порошенко. Розуміючи, яка катастрофа буде чекати Україну у випадку обрання Зеленського президентом, я з групою офіцерів звернувся до виборців з проханням проголосувати за Порошенка. 

ПЕРЕКОНАНИЙ, що у випадку обрання Руслана Кошулинського президентом верховним головнокомандуючим ЗС, Україна належним чином підготувалася б для відсічі повномасштабної воєнної агресії росії, яка була неминучою! 

НЕ було б тих зрадників у спецслужбах і правоохоронних органах, яких призначив Зеленський; НЕ був би зданий південь країни; НЕ були б захоплені значні території Чернігівської, Київської, Харківської, Сумської областей, які потім прийшлося звільняти з великими людськими втратами; НЕ було б тих звірств, які чинили окупанти в Бучі, Ірпені, Гостомелі, Маріуполі та в інших окупованих містах і селах; НЕ було б тих катастрофічних втрат, які на сьогодні понесли наші військові; НЕ було б такої великої кількості загиблих мирних жителів, викрадених і вивезених до росії дітей; НЕ було б мільйонів біженців, які покинули Україну; НЕ було б інших трагічних наслідків, які ми зараз маємо через дилетантське, бездарне керівництво державою Зеленським.

Не було б цих трагічних наслідків і у випадку обрання главою держави на повторний термін Петра Порошенка. Це було очевидним ще у 2019 році. Не бачити цього могли лише безвідповідальні за долю України «сліпці» і байдужі «українські гниди, які страшніші ніж московські воші». 

Розуміли і усвідомлювали майбутню трагедію лише 25% українців (4 522 450 виборців), які віддали свої голоси за Петра Порошенка. Так народилося ядро Української Нації, знищити яке не під силу нікому! Саме серед них найбільше захисників і загиблих на війні… 

Який вибір «по приколу» аби тільки не «Порох» зробили у другому турі голосування 13 541 528 виборців (недоумків-невігласів) і до чого це призвело — сьогодні видно наглядно. Як говорить народне прислів’я: «Бачили очі, що вибирали, їжте хоч повилазьте!».     

Зеленський, досить жартувати!

Усунути Зеленського і його «зелених гнид» від влади для українців, «як раз плюнути і розтерти». Приклади — дві революції за 10 років, втеча зрадників  Янукович, Азарова, Симоненка, членів їх уряду і регіонально-комуністичного парламенту… Де вони зараз? 

31 серпня ц. р. інформаційні агентства повідомили, що президент Зеленський в інтерв’ю португальському громадському телебаченню RTP заявив, що буде балотуватись на президентських виборах, якщо такі відбудуться 2024 року під час війни і розповів журналістці, за яких умов під час війни можуть відбутись вибори.

На уточнююче запитання журналістки: «Але ви збираєтеся балотуватись?» —

Зеленський відповів (цитую): «В 2024 році, якщо буде тривати війна, і якщо вибори будуть відбуватись, я ніколи в своєму житті не кину свою державу. Тому що я є гарантом Конституції, і я її захищаю у будь-якому випадку»

Я уважно прослухав відео-інтерв’ю з президентом Зеленським і змушений зауважити, що він прямо не сказав, що буде балотуватися в президенти в наступному році, якщо буде йти війна. Одночасно, слухаючи його, складається враження, що Зеленський буде вдруге балотуватися в президенти на наступних виборах. Повторне обрання Зеленського главою держави — це його порятунок від тюремного строку, який буде не менше трьох президентських, якщо Зеленського будуть судити за вчинення державної зради та інші злочини.

Уважно прочитайте вище наведену цитату Зеленського і послухайте на відео, як саме він її сказав.

Дивним виглядає категоричне твердження ЗМІ, що Зеленський буде балотуватися на другий термін «в 2024 році, якщо буде тривати війна». Можливо у заяві Зеленського прихована якась нова політтехнологія і це черговий зондаж, як суспільство відреагує на його виступ про можливу участь у наступних президентських виборах. Хай у цьому розбираються політтехнологи.  

Від імені нашої офіцерської організації нагадую, що під час президентських виборів 2019 року Зеленський неодноразово заявляв, що йде в президенти на один термін і не буде балотуватися вдруге. Якщо президент мужчина, а не ганчірка, то він  повинен ДОТРИМАТИСЯ даного слова і чітко офіційно заявити, що не буде брати участі у наступних президентських виборах. Якщо Зеленський цього не зробить, то, судячи з настроїв ветеранів російсько-української війни і військових, які знаходяться на фронті, йому жорстко про це нагадають і змусять дотриматися слова, даного українцям. 

ПОРАДА Зеленському: Володимире, не жартуй! Це не клоунада і не серіал «Слуга народу». Відповідь ветеранів буде жорсткою, на руках багато зброї.  Не забувай про це. Це не залякування і тим більше не погроза на твою адресу (ти і так наляканий жінками Софією і Марусею). Це застереження, щоб, не приведи Боже, не дійшло до трагедії. Я добре знаю настрої військових. Члени  нашої організації є у всіх військових частинах, спецслужбах і правоохоронних органах. Це наші «вуха» і «очі», «невидимки-привиди», які озброєні і добре професіонально підготовлені. 

Від фронтовиків все частіше  лунають запитання: «За що і за кого ми воюємо?» і  погрози на адресу Зеленського, Єрмака, Резнікова, окремих народних депутатів, чиновників різного рівня, суддів і т. д. Про це Зеленському повинні  доповідати керівники спецслужб Малюк і Буданов. Якщо президент про це не знає, то це особиста проблема Зеленського, чому Єрмак тримає його в «теплій ванні» і обмежує доступ об’єктивної інформації, якою б вона не була. 

Мені не раз доводилося роз’яснювати військовим ветеранам і тим, хто на фронті, що ми повинні НЕ ДОПУСТИТИ народження в Україні американського прецеденту усунення президентів від влади шляхом вбивств, як це було з президентами США  Авраам Лінкольн, Джеймс Гарфілд, Вільям Мак-Кінлі та Джон Кеннеді.

Усувати від влади президента України ми повинні виключно в спосіб, передбачений Конституцією і Загальною декларацією прав людини, прийнятою Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року (Документ ООН/РЕS/217-А), яка встановила, що кожна людина має право вдатися як до останнього засобу до ПОВСТАННЯ проти тиранії і гноблення.

Декларація ратифікована Верховною Радою України і згідно ст. 9 Конституції є частиною національного законодавства України. 

Фото колаж, який масово поширений у соціальних мережах
Фото колаж, який масово поширений у соціальних мережах

ПОРАДА президенту: пане Зеленський, не доводьте український народ і окремих людей до крайньої необхідності! 

Володимире, по-батьківськи застерігаю, що у випадку вчинення тобою дій, які захисники України ­можуть розцінити як загрозу втрати незалежності України, тебе (як і керівників-хабарників-мародерів) може спіткати трагічна доля диктатора Йосипа Сталіна (отруїли), президента Румунії Ніколае Чаушеску (розстріляли), лівійського вождя Муаммара Каддафі (розтерзали), президента Іраку Саддама Хусейна (повісили). Вони, як і ти, мали «повну підтримку народу».

Про це уже прямо говорять ветерани-фронтовики і військові на «передку». Не знаю, чи інформували тебе про це спецслужби. 

Тому і застерігаю, щоб не трапилося лиха. Я особисто тобі цього не бажаю і не хочу, щоб з тобою  трапилося щось подібне як з тими диктаторами. Пам’ятай: «Ніхто в Україні не може узурпувати державну владу» (ст. 5 Конституції). 

РЕКОМЕНДУЮ президенту, який має диплом про вищу юридичну освіту,  добре вивчити положення ст. 36 КК (необхідна оборона), ст. 39 КК (крайня необхідність) і не забувати про право народу і окремої людини на повстання, яке передбачене Загальною Декларацією прав людини, яка є частиною національного законодавства України. 

Володимире, в інтерв’ю португальському телебаченню RTP ти заявив: «Я ніколи в своєму житті не кину свою державу». 

Сподіваюся, що ти дійсно ніколи не кинеш Україну і ми тобі в цьому допоможемо. На наступних президентських виборах (навіть, якщо вони будуть в 2024 році під час війни) ти брати участі в них НЕ будеш (як і обіцяв неодноразово у 2019 році!). Ти добровольцем підеш на фронт, щоб кров’ю спокутувати свою провину за злочини, вчинені проти України і українського народу. Обіцяю, що ти будеш екіпірований самим надійним броньованим  костюмом з захисною плитою і захисним шоломом. Вогнепальну зброю отримаєш на свій вибір. Пройдеш двох місячну бойову підготовку по повній військовій десантно-штурмовій програмі і в бій. Якщо маєш шкідливі привички: куриш, вживаєш алкоголь або наркотики — негайно кинь! 

Мене турбує твій психологічний і психічний стан здоров’я, який уже є загрозливим для демократії і свободи в Україні. 

Зображення7

У тебе проявилися явні ознаки психопатії, а саме: патологічної жадоби до влади (майже як у путіна) і збагачення, а також ознаки манії величі і манії переслідування (страх за своє життя і бути засудженим за вчинені злочини), нестримної агресії, злості, гніву, мстивості, що є недопустимим для глави держави. Детально про це в наступних публікаціях. 

Українці, якщо ви хочете мати успішне, щасливе, мирне майбутнє ще раз нагадую мудрість ведичних знань, які я отримав від  свого Учителя тибетського монаха Церіна: 

«Сьогоденням, яке завтра уже буде минулим, можна ВІДКРИВАТИ МАЙБУТНЄ. Яке воно буде — залежить від вас. Не становіться лише рабами обставин. Самий небезпечний ворог людини — її внутрішній СТРАХ. Подолайте його і станете непереможними і успішними! Робіть все, що від вас залежить без СТРАХУ і світ зміниться на краще, стане добрішим». 

Свого часу я неодноразово попереджав до яких негативних і трагічних наслідків призведе переобрання Кучми президентом на другий термін і обрання главою держави Януковича. У 2019 рокі неодноразово застерігав, чим закінчиться для України обрання президентом дилетанта, єврея-малороса Зеленського. 

Не прислухалися. То може тепер прислухаєтесь, кого потрібно обирати президентом країни.

СПОГАД. Вітаючи свого Учителя і Духовного друга, афонського старця Грегоріоса 25 грудня 2021 року з Різдвом Христовим, я запитав, що відбувається в Україні і чи буде велика війна з росією? 

Він, як завжди, спокійно відповів: «Брехун Україною править, грає роль правителя Нерона, на брехні їде і брехнею поганяє. Велику біду, горе, поневіряння, смерть і розруху веде брехун в українську хату. Та кінець його буде безславний і поганий, якщо добровільно не зійде з престолу. Жадібність, манія величі, злість і мстивість затьмарили його розум. Хай не забуває чим закінчив Нерон, роль якого він грає… 

Був у нас подібний йому, Віктором наречений. Ми його попереджали… Не послухав і втратив більше, ніж мав  сина і став вигнанцем… 

Північний супостат-людоїд піде на вас страшною війною, крові людської багато буде пролито, сліз материнських виплакано, мільйони будуть блукати по світу в пошуках прихистку і порятунку від війни. Правителі-антихристи будуть наживатися на людському горі і крові… 

Повстане проти злодія-супостата і великий і малий. Воїни Світла під покровительством Творця і Архангела Михаїла врятують Україну і Київ, де перебуває справжнє православ’я. 

Розіб’єте чужинців-ординців і виженете їх із Русі-України на віки вічні. Україна постане Духовним центром Вселенського православ’я. З усіх куточків світу будуть їхати до вас люди, щоб на власні очі побачити диво, яке ви сотворили  знищили антихриста-сатану. 

Рани загоїте і все відбудуєте лише за нового свого правителя — Воїна Світла Переможця…».

Я ЗАПИТАВ: якого числа нападе путін і коли закінчиться війна? Точні дати, коли що  починається і закінчується, знає лише Бог, відповів Учитель і додав: через два місяці все почнеться і закінчиться зі сходом Сонця над Україною, яка є непереборним місцем Сили і країною Світла…

Та ти і сам знаєш, що до чого, як буде і чим закінчиться. Про це ти неодноразово писав у своїх статтях, які присилав мені, посміхнувшись тихо сказав афонський старець, мій духовний друг Грегоріос…». 

Рівно через два місяці (як і передбачив мій Учитель), 24 лютого, рано вранці (ще до сходу сонце) «супостат-людоїд» путін розпочав велику кроваву бойню, яка закінчиться його смертю і розвалом москальської імперії – останнього пристанища зла і пітьми. Українське Сонце уже сходить і зупинити його схід не під силу нікому!

***

Вкотре повторюю, що наступним президентом України повинен бути бойовий генерал або офіцер — справжній захисник України. Такі українські генерали і офіцери є — це Валерій Залужний, Сергій Кривонос, Михайло Забродський, Дмитро Марченко, Роман Костенко, Роман Червінський. 

НАГОЛОШУЮ: переобрання Зеленського президентом на повторний термін закінчиться для України повною катастрофою!!!

НАВЕДУ ознаки авторитарних (тоталітарних) режимів, які уже яскраво проявилися в Україні: диктатура однієї партії; зрощення партії і держави; монопольне панування партійної і державної еліти; непомірне звеличення (культ) особи вождя; контроль партії і держави над економікою; політичний контроль над усіма сферами суспільного життя, в першу чергу, над ЗМІ; втручання в приватне життя громадян; незаконні політично вмотивовані репресії і переслідування.

Рекомендую послухати глибокий аргументований аналіз інтерв’ю Зеленського, дане ним 27 серпня журналістці Наталії Мосейчук, яке зробив політичний експерт Сергій Любарський.

Після Перемоги ПОЛІТИЧНА ВЛАДА в Україні повинна перейти до військових фронтовиків (хоча краще було б, якби це відбулося під час війни!). Серед них є достатньо професійних політичних і державних діячів, професіоналів в оборонній, безпековій сферах та фахівців різних галузей народного господарства. Верховна Рада і місцеві ради повинні бути оновлені на виборах не менше ніж на 90%. Новообраний український Президент і парламент (який на 90% повинен бути з етнічних українців) повинні сформувати український за національним складом професійний уряд.

Першочерговим завданням новообраної влади (президент, уряд, парламент) повинно бути юридичне знищення внутрішнього ворога України тотальна корупція, недобитки п’ятої колони ОПЗЖ, парті Регіонів, КПУ, московського патріархату, залишки олігархату і агентурної мережі спецслужб росії. Винні у вчиненні злочинів повинні бути справедливо і суворо покарані. Це запорука в отриманні зарубіжних інвестицій, успішної післявоєнної відбудови і процвітання України.

«Зелені гниди» («слуги народу») повинні бути стерті з політичного олімпу в Україні, викинуті на смітник історії і посаджені до в’язниць разом з їх ватажком Зеленським! 

Три роки тому (липень 2020 року) в черговому відкритому листі до президента озаглавленим «Володимире, ти не український і не мій президент йди  з Богом», опублікованого в газеті «Україна молода», я написав (цитую): 

Володимире, своїми відкритими листами до тебе я переслідую одну мету — зберегти Українську Державу і отримати перемогу над ворогом України — російською імперією на чолі з її «царем» Володимиром Нездихаючим. 

А ти своїми діями, що мають ознаки державної зради, сприяєш кривавому карлику!

Восени минулого (2019) і в липні цього року (2020) на двох опозиційних до тебе телеканалах («Прямому» і «5-му»), які твої ЗЕ-пси хочуть розірвати, я заявив, що сконцентрована тобою «абсолютна вертикальна ЗЕ-влада» (визначення Андрія Богдана) все більше набуває ознак поліцейської держави і такого суспільно-політичного явища, як «державний тероризм», який визначений Женевською декларацією «Про державний тероризм» 1987 року. А саме: «Практики поліцейської держави, спрямовані проти своїх громадян: спостереження, розгін зборів, контроль за новинами, тортури, помилкові арешти, масові арешти, фальсифіковані звинувачення, показові суди, вбивства» (Документ А/42/307). 

Прикладів ознак творення тобою «поліцейської держави», такого суспільно-політичного явища, як «державний тероризм», узурпації державної влади, авторитарного стилю керівництва країною та масових політичних репресій уже наведено стільки, що на це тобі вказують політичні діячі Європи і міжнародна спільнота. 

Володимире, вибачся перед українським народом за брехню, маніпуляції, популізм, «Голобородька», порушення Конституції і законів, прав і свобод людини і громадянина, політичні репресії; вибачся за батька, який образив українців, обізвавши їх «тупою біомасою», і йди з Богом з поста президента України, за який ти, як сам сказав, «не тримаєшся». 

Зроби цей мужній крок, який буде порятунком України…

Уваж свого батька, який публічно заявив, що «тобі президенство до одного місця» і «ти в будь-який момент кинеш цю фігню (президенство)».

Сподіваюся, що ти й сам зрозумів, що пора повертатися в «95-й квартал», де тебе зачекався рояль…». Повний текст листа тут.

До викладеного в листі трьох річної давності додам наступне: 

Володимире, якщо ти зараз добровільно підеш з поста президента, Україна і народ від цього тільки виграють. Своїм дилетантством ти уже дістав США і Західну Європу і заважаєш ЗСУ, що призводить до збільшення втрат на фронті. 

Я тобі уже рекомендував: не сунь свого носа у військові справи і роботу Генерального штабу. На засіданнях Ставки заслуховуй доповіді, роби вигляд, що все розумієш, кивай головою і не втручайся в прийняття рішень воєначальниками. 

Ніколи не наказуй Залужному і ГШ ЗСУ отримати бажаний для тебе результат наступу (будь якою ціною?), приурочений до якоїсь очікуваної міжнародної події. Як, наприклад, це тобою було зроблено на початку червня до майбутнього Вільнюського саміту НАТО 11-12 липня, від якого ти вимагав запрошення на вступ України в Альянс і хотів продемонструвати, в першу чергу, США, який ти «крутий і великий полководець». Виявилося, що ти — нуль без палички!

На саміті НАТО Зеленський впіймав облизня і побачив справжнє ставлення до себе (на фото).

Саміт НАТО — це не «Квартал 95»…
Саміт НАТО — це не «Квартал 95»…

Нагадаю, що 4 червня МО опублікувало відеоролик, в якому закликало українців дотримуватися режиму тиші — і заявило, що оголошення про початок наступу на позиції російських військ не буде.

Американський інститут вивчення війни повідомив, що 5 червня ЗСУ розпочали наступ на півдні і просунулися на глибину в три кілометри. 

Чиновники Білого дому зазначили, що у перші тижні наступу, коли ЗСУ намагались прорвати російські лінії оборони на півдні, їх втрати були у «тисячі військовослужбовців» (див. тут: The New York Times за 18.08.2023).

На засіданнях Ставки не повинно бути Єрмака, виведи його зі складу Ставки.

Якщо тобі як верховному  головнокомандувачу потрібно затверджувати своїм підписом план наступу, контрнаступу чи інших спецоперацій, які розроблені  Генштабом чи головнокомандуючим ЗСУ генералом Залужним, зроби це мовчки без коментарів і зауважень.  

Залужний і генерали ГШ ЗСУ професіонали у військовій справі, а ти — повний дилетант, який і дня не служив у армії і неодноразово ухилявся від призову по мобілізації під час проведення АТО на сході України!

Пане Зеленський, заборони керівникам спецслужб Буданову і Малюку розповідати про таємні  операції, проведені в тилу ворога. Ти чув, щоб подібні заяви робили або давали інтерв’ю керівники спецслужб США (зокрема, ЦРУ, ФБР), Великої Британії (Мі-5, Мі-6), Франції, Німеччини, Туреччини, Китаю? 

Наші союзники і партнери без тебедопоможуть українцям необхідним озброєнням, щоб швидше перемогти росію і відновити територіальну цілісність України в кордонах 1991 року, визнаних ООН. 

Якщо ти справді бажаєш Україні Перемоги і не збираєшся її кидати — подай у відставку і добровольцем йди на війну, щоб кров’ю спокутувати свою провину перед Україною і її народом (які у тебе провини, ти добре знаєш. Їх  я знаю не гірше за тебе).

Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть путіну і зрадникам України!

5 вересня 2023 р.


Ваша підтримка журналу «Україна» дуже важлива. Підпишіться, щоб отримувати оновлення на електронну пошту. Складіть пожертву на журнал «Україна». Дякуємо!

Leave a Reply