А ДЛЯ ЧОГО РОСІЇ ШПИГУНИ?Замість листа президентові з фронту

Виступає пан президент Володимир Зеленський у вагоні потяга і лунає без зупинки: «Я сьогодні був в Донецькій області. В розташуванні бойових підрозділів. Третьої і пʼятої штурмових бригад, 80 ДШБ, 57 окрема мотопіхотна, 22 і 24 окрема механізована бригади, 26 окрема артилерійська бригада, 92 окрема механізована бригада. Нагородив кращих воїнів, разом з генералом Богомоловим, командуючим ОТУ «Соледар», поспілкувались про фронтові потреби бійців, послухав про досвід війни, говорив безпосередньо з тими, хто на позиціях».

Володимире Олександровичу! Питання одне: НАХ…Я?!!! Усі військові прекрасно розуміють, що власне військового досвіду у Вас нуль, бо назвати «військовим досвідом» чотири вдалі спроби «відкосити» від повістки в АТО «бойовим шляхом» — було б явним перебільшенням.

А от те, що Ви в своєму рекламному ролику (бо як інакше назвати ці вечірні шоу для невибагливої публіки?) повністю здали ударні бойові підрозділи, які перебувають саме на Донецькому напрямку, — це беззаперечний факт! Для чого агресору засилати своїх шпигунів до нас у тил і бавитись у Джеймсів Бондів, коли їм сам Верховний Головнокомандувач голосом через рот розповів, що саме на Донецькому напрямку Україна тримає львівські 24 і 80- ку, 3 і 5 штурмові, 26 артилерійську, 57 і 92 механізовані бригади, та ще й розповів ворогові, що ОТУ «Соледар» керує генерал Богомолов!

Можу процитувати і Ваші виступи із Запорізького напрямку, де Ви теж перераховуєте номери бойових бригад, які перебувають на цих теренах аж ніяк не на штабних навчаннях!

Ще лишилося в прямому ефірі озвучити паролі на блокпостах, і буде аншлаг! В рашистських шпигунів.

Я все розумію, не вчорашній: Ви намагаєтесь продемонструвати піплу, що Верховний Головнокомандуючий поряд із солдатами і з народом, сміливий і безстрашний, але тут і новобранцю зрозуміло, що користь від Ваших поїздок для ЗСУ мінімальна — жодних цінних порад у військовій тактиці і стратегії Ви офіцерам дати не можете, оскільки є в цій царині абсолютно некомпетентні.

Без образ, але Ваша ВОС «діловод діловодства» — навряд чи є запорукою Ваших військових талантів. Щодо матеріальних потреб бійців — є Міністерство оборони, офіцери якого і повинні задовільнити потреби бойових структур у дронах, боєприпасах та спорядженні — для чого їх роботу дублювати?

От у плані піару такі поїздки надзвичайно ефективні, але покиньте оцю звичку перераховувати в своїх бравурних промовах, які саме бойові підрозділи задіяні на якому напрямку, — це мимовільна робота на ворога!

Чи Ви щиро вважаєте, що в рашистський розвідці не працюють аналітичні відділи, котрі аналізують будь-яку публічну і непублічну інформації? Якщо б якийсь український військовослужбовець зважився написати: «Наш батальйон такої-то бригади при співпраці з механізованим батальйоном такої-то бригади при прикритті артилерії такої-то бригади атакує такий-то пункт», то вже наступного дня цього сміливця витягнули б із окопів і допитували б у військовій контррозвідці! Та й мали б слушність.

Тому припиняйте це виїзне шапіто — продовжуйте хвалитись і розповідати про свої успіхи, але, заради Христа, фільтруйте сказане! Як кажуть в Одесі: «Можна ходити і в синагогу, і в бордель. Але ніколи не потрібно плутати одне з другим». Тим паче, під час війни…

Микола Савельєв

Leave a Reply