ТРОХИ ІСТОРІЇЯк починалася велика зрада України

Ця нинішня війна була б при будь-якій політичній обстановці. Путін задумав її ще 2008 року і ретельно готувався. Одним із етапів цієї підготовки стало забезпечення перемоги Януковича на виборах 2010 р. і насичення уряду Азарова т.зв. парашутистами з Росії на посади міністрів, очільників СБУ, МО, профільних міністерств. До уряду Азарова увійшов один із засновників партії регіонів П. Порошенко.

Мені особисто випало підгледіти на столі одного високопосадовця, коли він необачно залишив кабінет, аркуш, написаний від руки синім чорнилом. Це був список членів кабміну України. Список хазяїн кабінету возив на погодження в Москву, деякі прзвища були закреслені, а замість них були вписані інші, густими червоним чорнилом, мабуть, фломастером.

Деякі прізвища були знайомі, а деякі — зовсім для мене нові. Це і були, як з’ясувалося потім, “московські парашутисти”.

Були там прізвища і майбутніх кандидатів на голів областей. Утім, не всіх. Запам’яталися кілька знаків запитань навпроти голів Київської і Черкаської області, Львіської та ін.

Згодом було створено спецфонд по перекупці нардепів у фракцію ПР. Заяви і “підйомні” кошти видавалися в АП президента.

Наступним етапом зради стали т.зв. харківські угоди, пов’язані з російським флотом у Криму. Напередодні розгляду цього питання у ВР охорона спікера Литвина прийшла з парасольками, котрими відбивала свого шефа від яєць, які жбурляли у зрадника-спікера “демократи”.

Як відомо, напередодні високопосадовці з партії регонів банально перекупили спікера Литвина. Він майстерно провів потрібну їм процедуру голосування. Потім казали, що не даром, називалия різні цифри, двозначні. Звичайно, що доларів.

Так починалася велика зрада України…

Володимир Кулеба

Leave a Reply