ЗАГРОЗИ ЕКСТРЕМІЗМУЧому Фейсбук блокує мої дописи?

Я не матюкаюся, не розповсюджую порнографію, не ображаю своїх опонентів, не пропагую аморальний спосіб життя, не торгую через мережу наркотичними речовинами…

Я, всього-на-всього, описую об’єктивну онтологічність світу, трансцендентний порядок речей, морфологію та динаміку стилів мислення людини та особистість в її якісній соціальній визначеності.

Я порушую питання біоетики, індивідуальних та групових прав, статусу меншин — всю тематику людської емансипації, яку чомусь зводять тільки до розуміння свободи.

Я ніколи не приховував, що не тільки знаходжуся в фронтальній опозиції до ліволіберального стилю мислення (натуралізм, раціоналізм, індивідуалізм, універсалізм, егалітаризм, атомізм, механіцизм), але й в свою чергу висуваю консервативну альтернативу – “філософію життя” (традиціоналізм, органіцизм, холізм, культурний фундаменталізм та антропологізм, історизм).

Я говорю про втрату ефекту присутності Бога в суспільстві (відчуття суспільства, як усвідомленого та ієрархічно вибудованого Космосу).

Я говорю, що будь-яка релігійна традиція та культура творять свій єдиний, неповторний (а тому і цінний) образ людини та свій стандарт людськості.
І, що поза цим образом та поза цим стандартом людини не існує.

Я говорю, що сучасність —це не тільки науково-технічний прогрес, але й втрата морально-ціннісних ресурсів традиційного суспільства.
Таких, як сімейна та трудова етика, потенціал довіри та солідарності, честь суспільного служіння…

Все те, що потрібно для розвитку суспільства та його модернізації, але яке не виробляється самостійно, а береться з минулих епох —досвіду наших дідів та батьків.

І в боротьбі на арені зіткнення множинності можливих виборів (проектів, програм, стратегій) я завжди захищав, захищаю та буду захищати витоки, основи та спадщину, які сьогодні знаходяться під загрозою.

І цю загрозу я вбачаю в екстремізмі.

Для мене ж екстремізм — це відсутність можливості дискусії, протиприродні статеві відносини, трансгендерність, клонування, дітовбивство, культурна деградація, експлуатація людини…

Все те, що руйнує вид Homo sapiens.

…А ще я переконаний, що Україна переможе всю цю московсько-ординську навалу!
І Перемога буде за нами!

Сергій Чаплиґін

Leave a Reply