Україна | Ukraїna Політика ЗЕЛЕНСЬКИЙ В ОБРАЗІ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ В ОБРАЗІУкраїнців продовжує бентежити зовнішній вигляд президента України

Промайнула думка, що цим образом Че Зеленський користується як Телемарафоном — зомбує на образ.

Тобто цей образ, в який вкладено вже тисячі годин Телемарафону та мільярди гривень — це його передвиборча технологія.

А отже, якщо Європейці почали з усіх боків непрозоро натякати, що треба вже переставати перегравати роль, то тільки цим кроком із Зеленського зіб’ють відсотків 5-10%.

Увесь його електорат заточений вже на “поганий Захід вимагає”, “Всі політики однакові, а Зеленський унікальний”, “от Порошенко ходив у костюмі — це було погано, бо типу символізувало чиновника, владу, та багату людину, а от Зеленський — типу простий парень “с народа” в простій одежі, як прості українці, і майже військовий”.

Зеленському дуже не хочеться розставатися з цим своїм образом, бо типу він тепер інший, не той Зеленський, що був у костюмі та за мир з Росією. Тепер це типу Зеленський версії 2.0, а попередню версію треба забути. Типу тепер Зеленський — це Порошенківські Армія, Мова, Віра, а не “Сойтісь пасередине”, як був.

Якщо Зеленський вдягне назад костюм, у частини його зомбаків може спрацювати тумблер на костюм, і почне текти слина, як у собаки Павлова, з словами: “всі вони однакові”, “Барига”, “війну не закінчує”, “наживається на війні”.

Захід діє дуже фундаментально, починаючи з найглибших ємоцій. А компромати про крадівництва і зраду — це вже розвідки передають українським журналістам.

Мирослав Лоґійко

* * *

Цирк-Шапіто

Які вибачення? За що вибачатись? За те, про що вже давно говорять у вас за спинами, а ви вперше почули про це в обличчя, да не на вулиці, а з вашого улюбленого телевізора?

Ви подивіться на себе зі сторони. Ви цілий рік ходите по поважних інституціях Європи і Америки, не кажучи вже про Україну, в такому вигляді, ніби ви от зараз-зараз нарешті схопите в руки отой припасенний “Стінгер” і підете на проспект Перемоги відстрілюватись від орківської ДРГ.

Можна зрозуміти ваш тодішній переляк, а потім і почуття ейфорії від оминання смертельної небезпеки, може найгостріші ваші почуття у вашому не дуже насиченому адриналіном житті. Можна зрозуміти ваші неголені пики в перші тижні, і навіть декілька місяців після початку вторгнення.

Але з того часу пройшов вже рік.

Ну з бубочки що візьмеш, він по натурі актор. Він увірвався в образ, і той йому сподобався так, що він не збирається з нього виходити. Мілітарі-мачощоневтік. Але завхоз? Але Кулєба в кросовочках, очочках і світері серед світової дипломатії? Алеж приблатньонний юристоборонний міністр Рєзніков? А всі інші міністри – якого рожна цілий рік створюють враження сільського ТРО другого дня після його створення з бейсбольними битами та мисливськими двостволками за плечима?

Європейці – терплячі люди, але всякому цирку є свій час. Час цей закінчився десь в серпні минулого вже року. Зразу після початку контрнаступу під Ізюмом.

Тоді настав вже час зняти памперси, надягнути загальноприйнятний одяг і поголити пики. Подорослішати. А ви так в памперсах і залишились. І в тих-таки памперсах ще хочете, щоб вам, як дорослим, надали літаки.

Президент-актор перетворив своїх підлеглих на цілий уряд клоунів, з яких нарешті почали відкрито глузувати.

Годі смоктати цицьку — починайте вже їсти по-дорослому, ложками.

В‘ячеслав Нестеров

* * *

Що відповісти дитині, котра питає, чому президент України одягнутий як для спортзалу навіть коли перебуває за кордоном?

Війна тут ні до чого. Не пропоную занурюватися в історію та аналізувати одяг інших військ в різні часи, що вражає своїм виглядом.

Простий етикет — це внутрішня культура, це дзеркало розуму.

Футболка, як банний халат, як дзеркало пахабноі квартальщини!

Не треба костюм! Одягни вишиванку відповідного кольору!

Слуга в котре демонструє , що немає ніякого відношення до культури українського народу!
В котре принижує країну в очах світової спільноти.

Ірина Луньова


Donate to Ukraina Journal | Складіть пожертву на журнал «Україна»

[$1] [$5] [$10] [$20] [$50] [$100] [More|Більше]

Leave a Reply