Україна | Ukraїna Езотерика,Маґія РУНОСТАВИ ЯК РИТУАЛ

РУНОСТАВИ ЯК РИТУАЛЦей пост — переможець мого особистого хіт-параду моїх хейтів до непрофесійного ставлення до езотерики, а в цьому випадку до рун… Перепрошую за матюки і емоційні стани.

1.

Я просто… ну, ви маєте здогадатися… Рідко критикую, бо Шлях в кожного окремий… Але бля… Ну, йоханий бабай вам в обійстя… Ви серйозно? Ви чим думаєте? Ви думаєте?


Нє, ну реально красіва картінка. Погоджуюсь. Хороший богоподібний мужик, якому в голову б’є блискавка…

Історична довідка: Руна Соул (Сол, Савульо, Соулу) — руна енергії, руна наповнення, руна зцілення. Соул ніколи — бля — НІКОЛИ не була руною перемоги з двох причин.

Перша причина — Сонце в скандинавів — ЖІНОЧА сила. І що після цього буде робити богоподібний мужик, коли йому бабахне жіноча енергія у вигляді руни Соул?

Друга причина — німецькі, нацистські, фашистські (та без різниці) спецслужби почали використовувати формулу Heil und Sieg! (Добробуту і Перемоги!), тільки після чого, Зіґ скоротили до букви З (С) — S — Соул — і тільки так почали використовувати руну Сонця.

І вот тут… Богоподібному мужику завалили в башку жіночої енергії цілительства під виглядом ідеї “Переможемо”, хоча ще раз УТОЧНЮ про Соул: НАДІЯ, СПАСІННЯ, ЗЦІЛЕННЯ.

Де ви, крім у Гітлера, бачили “Перемогу” у застосунку до Соула?!

2.

Я б урізав когось, якби було під рукою…

Жінка, яка має уособлювати Україну, — красива, потужна, богоподібна, з хорошим шоломом жаху в якості руноставу.

АЛЕ, мої дорогі, АЛЕ… За усіма правилами, в час агресії, атаки, захисту — ХІБА МЕЧ МАЄ БУТИ ЗАКОПАНИЙ В ЗЕМЛЮ? Серйозно?

І ось тут остання картинка мене ввела у світ дивних див, про які я намагаюсь усіх застерегти. Ось вам аналіз тієї енергії, що я бачу в цьому руноставі, зліва направо, зверху вниз.

1 руна. Лівий Турісаз. Прекрасний вибір, прекрасна руна. В будь-якому руноставі допомагає захистити від ворожих впливів завдяки своєму шипу, адже Турісаз — це Турс, Велетень, але і Терен. Той, хто наривається на Турісаз, — покалічиться сам.

2. Друга руна —  Хагалаз, яка спостерігається в центрі. Хагалаз —  це град, руйнація, смерть, деструкція. В Таро Хаґалаз відповідає Шістнадцятому Старшому Аркану Вежі. В індійських віруваннях Хаґалаз є аспектом Шіви. В астрології — це поєднання Урана і Марса. В рунічних поняттях Хаґалаз руйнує все, що застаріло, зашкарубло, все, що заважає розвиткові. Хаґалаз позбавляє від прив’язок, від ілюзій, від життя в минулому, від стагнації. Часто Хаґалаз відповідає і за природні сили деструктивного типу: град, як первинний прояв, буревії, торнадо, смерчі, та інші природні стихії, які непідвладні людині.

ВИ СЕРЙОЗНО? Хагалаз в центрі руноставу, щоб ЩО ЗРОБИТИ? Занурити Україну в світ Хель, світ підземний, світ минулого, яким керує богиня Урд?

Я навіть знаю заперечення деяких: Хагалаз можна використовувати як руну захисту, причому захисту активного, захисту у вигляді контратаки, виходу з зачарованого кола, позбавлення минулого. АЛЕ – читайте далі.

3 руна. Правий Турісаз. Прекрасний вибір, прекрасна руна. У випадку першої руни Турісаз був у дзеркальному положенні захищаючи з однієї сторони. У правому положенні Турісаз захищає з іншої сторони згідно з усіма правилами.

4 і 5 руни, які я бачу. Навтіз. Причому я бачу “перевернутий” Навтіз, на ніжці лівого Турісаза (1 руна) і “перевернутий” Навтіз справа, на ніжці правого Турісаза (3 руна). Чому “перевернутий”? Тому що він внизу, тому що він зачеплений за першу руну і заходить під середню ніжку іншої руни. Навтіз загалом не буває перевернутий, тому що це руна Пива (Елю), але в цьому випадку сама форма подачі — провокує таке розуміння. Руна Навтіз — це прив’язка, примус, заставляння, змушування, обов’язок, Доля — адже Навтіз представляє богиню Скульд. За допомогою цієї руни нав’язують терпіння, нужденність, необхідність, горе, гальмування, перешкоди.

Саме звідси починається Хель (так, англійською і скандинавською Hell — Пекло) цього руноставу. Через “перевернуте” значення цього Навтіза тут неможливо підняти первинне значення —ДИСЦИПЛІНА, і цитуючи старі джерела:

Nauðr gerer næppa koste;
nøktan kælr í froste.

Страждання дають невеликий вибір; голий мерзне на морозі.

Серйозно? 2 “перевернуті” Навтізи?

6 руна. Викликає такий же подив, як Сільвестр Сталоне у фільмі “Руйнівник” (Demolition Man, 1993), який не вмів користуватися трьома мушлями. 4 і 5 руна, лівий і правий “перевернуті” Навтізи формують ВЕЛИЧЕЗНИЙ ПЕРЕВЕРНУТИЙ ТЕЙВАЗ!

А тут, бля, детальніше. Руна Тейваз — руна, власне, Перемоги, руна досягнення цілі, і пробивання перешкод на шляху до мети. А коли вона перевернута — що б, бля, це значило? Мабуть, дійсно, перевернутий Тейваз дуже схожий на закопаний перевернутий меч, тому з точки зору графіки — це прекрасний синхрон.

А з точки зору рун, перевернутий Тейваз поверх “перевернутих” Навтізів лише підсилює їх “негативне” значення…

7 руна. Центральна руна, яка починається під 2 руною — Хагалазом, і виходить з-під нього, закріпляючи ефект 6 руни.

І… чекайте на це…. ЗНОВУ ПЕРЕВЕРНУТИЙ ТЕЙВАЗ!!! Та що ж таке, та як так вас так покрутило… ДВА ПЕРЕВЕРНУТИХ ТЕЙВАЗИ, які виходять з ХАГАЛАЗА, і об’єднують ПЕРЕВЕРНУТІ НАВТІЗИ.

Тут коментарі просто відсутні. Починаються інші думки.

8 руна. Під ПЕРЕВЕРНУТИМ ТЕЙВАЗОМ стоїть Даґаз. Даґаз — прекрасна руна, руна нового дня, руна нового етапу, руна початку. І все було б просто прекрасно, якби енергії двох перевернутих Навтізів, Хагалаза і двох перевернутих Тейвазів не говорили б, що Даґаз — новий день — це наш вимушений, зруйнований, програний новий день.

Але, на мою думку. Це ще не було заєбісь. Треба було докинути ще дві руни.

9 руна і 10 руна. Турісази, ПОВЕРНУТІ ВСЕРЕДИНУ, які доєбашують наш Новий День тим, про що я говорив про 1 і 2 руни. Турісаз, як захисний, в звичайному положенні —прекрасний активний захист. В повернутому всередину: БЕЗЗАХИСНІСТЬ, НЕБЕЗПЕКА, ШКОДА СОБІ.

* * *
Я навіть не хочу озвучувати, що все разом це значить, і до чого “на заставках телефонів” може призвести такий руностав і такі малюнки.

Маю надію, що Майстер, який створив ці руностави, проведе ритуал по його нейтралізації.

Олександр Корицький

Leave a Reply