«СВАТИ» Й «СЛУГА НАРОДУ» В РОСІЇНа рашці сипонуло повідомленнями про кінобізнес Зеленського. За короткий час прозвучало відразу кілька заяв. Депутати госдури раптом помітили, що фільми від Зеленського та його Кварталу продовжують показувати на їхніх телеканалах і вонлайн-кінотеатрах, а значні відрахування й далі надходять правовласнику.

Два тижні тому проти “Сватів” жорстко виступив депутат від Дагестану Султан Хамзаєв. Зараз приєднався Дмітрій Гусєв, який добавив до списку ще інформацію про наявність на рашистському медіаринку серіалу “Слуга народу” та кількох інших програм та подав запит про “фінансування тероризму”… Були й інші подібні заяви.

Що там дивляться на рашці, мені якось начхати. А от те, що під час війни Зеленський продовжує продавати в рф свій продукт та отримувати рояльті й інші виплати, це вже інша розмова. Он як верещали про Ліпляцкую фабріку, яку Порошенко при всьому бажанні не міг продати (була заарештована) й просто закрив. А тут співпраця в ідеоголіній сфері, якою на рашці завжди було телебачення. І все нові й нові продажі до країни-ворога.

От тільки помиляється рашистський депутатик Гусєв, бо він написав:

“Доходы от демонстрации такого развлекательного контента идут на финансирование вооруженных сил Украины через налоги и добровольные пожертвования, позволяющие отдельным гражданам Украины проводить антироссийскую политику”.

Дурний він, бо не розуміє, що Зеленський, як вигодонабувач, жодної копійки на армію не віддав, усе в сім’ю, усе в Оман і в офшори… От у Хамзаєва б спитав, той усе правильно зрозумів – “обогащаться”:

«Это называется моральное свинство, если называть вещи своими именами. Пока одни, соответственно, против страны ведут психологические войны, они, с точки зрения развития общественной дипломатии, дают возможность собственникам такого контента из террористического государства, которое враждует против нашей страны, ОБОГАЩАТЬСЯ».

Вава, то як там з твоєю власною “фабрикою”? На повноцінну держзраду ще не накапало?

Тарас Чорновіл

Leave a Reply