Україна | Ukraїna Духовний простір,Суспільство ОБЕРІГАЙМО СВІЙ ДУХОВНИЙ ПРОСТІР

ОБЕРІГАЙМО СВІЙ ДУХОВНИЙ ПРОСТІРАнатолій Матвійчук поширив свій філософський шкіц, написаний 2020 року, зміст якого набрав особливої ваги тепер, у часі війни Росії в Україні. За браком місця, на жаль, ми не можемо презентувати усю ту шалену дискусію, що її спричинив цей запис. Тому радимо перейти за посиланням і переглянути коментарі в соцмережах. 

Раптом прийшло розуміння, що людство насправді ділиться не за партійними, географічними, релігійними, освітніми чи національними ознаками. Світ ділиться на людей духовних, благородних, просвітлених, мислячих, вільних — і на людей ницих, убогих духом, засліплених пристрастями, абсолютно маніпульованих і нездатних до самоосмислення.

Одні шукають істину — інші напавнюють світ брехнею. Одні самовдосконалюються — інші звинувачують у своїй недосконалості інших людей і обставини, одні намагаються змінити світ на краще Вірою і Любов’ю — інші використовують недосконалість світу, як спосіб власного звеличення і збагачення. Одні шукають гармонії із зовнішнім світом, розширюючи і збагачуючи свій внутрішній світ — інші поширюють внутрішню дисгармонію через мистецтво і медійний простір на все, що довкола них.

Одні бачать і чують лише те, що бачать і чують — інші вбачають за всім, що бачать і чують, прояв куди більш могутніх сил і явищ. Так було, так є і так буде. Даремно тут щось заперечувати чи доводити. Це не теорема, це — аксіома світу!

Той, хто здатен це зрозуміти і відчути — той брат мені і сестра, в них я відчуваю ті ж енергії і вібрації, ті ж почуття і думки. Той хто не здатен відчути і зрозуміти, про що йдеться — той ненавидить мене вже за сам факт мого існування. Бо незрозуміле таких завжди лякає і відштовхує.

Ну що ж, брати мої і сестри, хмари стають все щільнішими, а вітри змін все безжальнішими — і сонце істини майже не проникає в цей світ. Людство, а вірніше його темна частина, все більше тягне нас у морок хаосу і дисгармонії, який вона нарекла новим світом абсолютної свободи. Свободи — від віри, совісті і розуміння добра і зла. В цьому світі вже майже не лишилося місця для чистих і світлих душ…

Оберігаймо свій духовний простір! Будьмо уважними і терплячими. З нами Бог.

Анатолій Матвійчук

5 листопада 2020 р.

Leave a Reply