Україна | Ukraїna Видавнича справа,Література ВАСИЛЬ ГОЛОБОРОДЬКО І ВИДАВНИЦТВО СТАРОГО ЛЕВА

ВАСИЛЬ ГОЛОБОРОДЬКО І ВИДАВНИЦТВО СТАРОГО ЛЕВАЗнаменийни український поет Василь Голобородько дістав гарбуза від видавництва Старого Лева,

Ось як це подає сам поет на своїй сторінці в соцмережах:

«Ольга Горба
вт, 3 січ., 12:07 (20 годин тому)
кому мені

Вітаю!

Пане Василю, вибачте, будь ласка, ми не знали, що усі ці нюанси з паном Вано з Вами не погоджені. Наш менеджер Євген Дикий розповів, що не всі моменти у нашому договорі Вам підходять. Нам дуже прикро, але змінити їх ми не можемо, тож, на жаль, не зможемо видати Вашу книгу. Вибачте, будь ласка».

Наразі ми не знаємо деталей запропонованої поетові угоди, але— увага! — неможливість її перегляду як факт і тональність листа, від якого тхне зневагою до шанованого у світі класика української літератури другої половини 20-го століння, говорять самі за себе.

У коментарях до запису розгорнулося цікаве обговорення події:

Станіслав Новицький: Шо ето?))

Василь Голобородько: Лист із видавнитва старого лева…

Станіслав Новицький: шо робить?) чи що вони зроблять?

Василь Голобородько: Так вони ж написали, що не видаватимуть…

Станіслав Новицький: на такі відповіді завше є причини… І те, що вони написали, не є вагомою причиною… Автор має право взяти процес у свої руки. Особливо, якщо автор Голобородько.

Василь Голобородько: Не буду я нічого робити, колись видам (не у них) за свій кошт…

Лілія Бомко: Дуже шкода… Попри все, чекаємо Вашої нової книги!

…Нам прикро і за Василя Голобородька, і особливо — за видавництво Старого Лева, яке легко знаходить спільну мову із шахраєм, а от із знаним поетом порозумітися не може.

Leave a Reply